Отзывы о компании "Ovikk 55" Оптовый магазин детской одежды
Тетяна К.
Отлично
З Овік співпрацююю давно, від співпраці тільки приємні емоціії, ні одна людина не переживає за свій товар так як Аня Урумова.Консультація та підбір модельки і кольору- це те за зо я найбільше люблю цю компанію.Побільше Вам клієнтів!!!
Комментарий продавца
Тетяна, щиро дякуємо вам за коментар! З нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю!
З Овік співпрацююю давно, від співпраці тільки приємні емоціії, ні одна людина не переживає за свій товар так як Аня Урумова.Консультація та підбір модельки і кольору- це те за зо я найбільше люблю цю компанію.Побільше Вам клієнтів!!!
Тетяна, щиро дякуємо вам за коментар! З нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю!
Все на вищому рівні